Pierwszy raz u Nas? Zobacz co dla Ciebie mamy!

Zagraj razem z Nami! U nas dowiesz sie wszystkiego o casino online


Słownik pokera A-Z

Nasz serwis przeniesie Cię do świata w którym będziesz mógł godnie rozpocząć swoją rozgrywkę hazardową. Grając z nami będziesz mógł szybciej osiągnąć sukces, bowiem dzięki naszemu serwisowi dowiesz się jakich technik najlepiej używać podczas gry, dodatkowo to właśny my będziemy przestrzegać Cię przed ewnetualnymi pomyłkami które nowy gracz może popełnić.

Nasze systemy

Zapraszamy do sprawdzenia naszego pełnego systemu obstawiania, w którym wyjaśnimy wszystkie wątki z nimi związane. Systemy przez nas opisywane oczywiście obowiązują w każdym kasynie internetowym które jest dostępne w internecie. Mamy nadzieję że przy tak wielkim wyborze systemowym, każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie opisywane metody są oczywiście sprawdzone przez nas w należyty sposób.Wskazówki - Zobacz co możesz robić lepiej !!

Racjonalne spojrzenie na gre.

Nigdy nie obstawiaj ani nie graj po pijaku ! Jest to chyba podstawowa zasada, bowiem będąc po alkoholu można stracić wszystko i rano obudzić się z pustym kontem. Nawet jedno piwo będzie nas rozpraszać, ze względu na fakt iż rozgrywka jest prowadzona z wielką dynamiką i aby poprawnie grać, trzeba tak na prawdę w ciągu paru sekund przemyśleć sobie do czego doprowadzą dane zagrania. Alkohol może nas również doprowadzić do lekkich zaburzeń fizycznych dzięki którym może się to skończyć tak że klikniemy na inną opcję niż chcemy i np. opuścimy rozgrywkę w środku partii.

Szczęście nie jest wieczne.

Drugą najważniejszą zasadą u prawdziwych hazardzistów jest pozbycie się chciwości, bowiem grając w gry hazardowe ona jest naszym największym wrogiem. Trzeba pamiętać że dobra passa nie oznacza, że będzie trwać w nieskończoność. Na ogół człowiek wygra raz, dwa lub max trzy i potem lepiej sobie odpocząć, zajrzeć do lodówki, zrobić sobie herbatke i poczekać, nie wolno przeciążać mózgu, żeby nie walić głupot. To samo robi się podczas gdy przegrywamy, jeśli nie kierujemy się specjalistycznym systemem, możemy zapomnieć że będziemy grać według naszego widzi mi się, ponieważ szybko skończymy naszą karierę hazardową.

Po prostu gramy...

Nie kieruj się podczas gry tym, jak inni ludzie, nie udawaj nikogo... Po prostu graj, jeśli chcesz wygrać, bowiem nikt podczas gry nikt nie będzie Twoim przyjacielem, a jedynie Twoim wrogiem. Ta sama zasada tyczy się Twoich przyjaciół, nigdy nie pokazuj im jaki to wspaniały jesteś, ponieważ kiedy przyjdzie czas w którym będziesz chciał pokazać swoje siły, najprawdopodobniej determinacja Ci jedynie zaskodzi. Hazard to nic wielkiego, trenuj się sam dla siebie a sami ludzie zaczną Cie dostrzegać i chwalić za upór i doświadczenie.
Poniżej kilka wskazówek które są dosyć ważne podczas gry w internecie.

Wiedza jest kluczem.

Wiesz kiedy zaczepiać automaty ? Nie jest to istotne ? Mylisz się... Jest to bardzo ważne. Wszystko polega na sprawdzeniu puli jaką aktualnie posiada maszyna. Przykładowo zasiadamy przed jednorękiego bandyte i sprawdzamy aktualną pule, jeśli jest ona duża, a przynajmniej ponad normę, to znaczy że taką maszynką możemy się zainteresować ze względu na to że swój zysk ona już zebrała i nawet grając 20 razy nadrobimy nasz wkład o większą kwotę. Należy ozcywiście pamiętać również o tym aby nie patrzeć na to tak optymistycznie, ponieważ różnie się to może zdarzyć, wystarczy pamiętać że po prostu prawdopodobieństwo jest większe niż gdy pula jest w normie...

Poniższe rady na temat gier są mniej waże, jednak również godne rzuceniem oka i zapamiętania.

Oglądałeś filmy w których blefowanie było normą w grach hazardowych ? Pamiętasz te rozgrywki w których wyciągało się Asa z rękawu ?
Teraz i te czasy powracają do nas, tyle że w lepszym wydaniu. Kasyna coraz bardziej poważnie zastanawiają się i próbują opracowywać techniki blefowania w swoich grach które będą możliwe legalnie do wykorzystania w grze jako sposób rozwinięcia własnej strategii gry, która po prostu rozbuduje się jako oszukiwanie. Warto się przygotowywać do tego typu praktyk, ponieważ kiedy to wejdzie, może być już o wiele za późno.

Technika blefownia w internecie tak na prawdę nie jest swego rodzaju oszustwem, co najlepsze jest to technika własna w której musimy po prostu dbać o to aby nasze ruchy były szybki i stanowcze, dodatkowo warto zaglądać do zatłoczonych pokoi w których pula jest wielka z uwagi na to że tam będzie można spotka graczy którzy nie potrafią wytrzymać napięcia, gdy znajdzie się tego typu osoby, warto wiedzieć z kim potem zasiadać do gry, aby móc odczytać z jego ruchów czy posiada pewne karty i jego posunięcia są z nim zgodne czy tak nie jest.

Zaglądaj również na czaty specjalnie przygotowane dla graczy w Twoim kasynie. Jest to ważne ponieważ podczas takiej rozmowy widzisz czy gracz się rozpisuje - jeśli tak jest, możemy się spodziewać że nie ma on pojęcia jaki ruch ma dokładnie zrobić i jak wyjść z danej sytuacji, jeśli jednak spotkamy człowieka który będzie mało odpisywał możemy się spodziewać że właśnie szuka dobrej techniki na rozgrywkę. Oczywiście może być również i odwrotnie, jeden może mówić dużo ponieważ ma już zaplanowaną grę, a drugi mało ponieważ nie wie co zrobić - na tym polega blefowanie i odgadnięcie blefowania.

czytaj więcej