Pierwszy raz u Nas? Zobacz co dla Ciebie mamy!

Zagraj razem z Nami! U nas dowiesz sie wszystkiego o casino online


Słownik pokera A-Z

Nasz serwis przeniesie Cię do świata w którym będziesz mógł godnie rozpocząć swoją rozgrywkę hazardową. Grając z nami będziesz mógł szybciej osiągnąć sukces, bowiem dzięki naszemu serwisowi dowiesz się jakich technik najlepiej używać podczas gry, dodatkowo to właśny my będziemy przestrzegać Cię przed ewnetualnymi pomyłkami które nowy gracz może popełnić.

Nasze systemy

Zapraszamy do sprawdzenia naszego pełnego systemu obstawiania, w którym wyjaśnimy wszystkie wątki z nimi związane. Systemy przez nas opisywane oczywiście obowiązują w każdym kasynie internetowym które jest dostępne w internecie. Mamy nadzieję że przy tak wielkim wyborze systemowym, każdy użytkownik znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie opisywane metody są oczywiście sprawdzone przez nas w należyty sposób.Systemy obstawiania - to jest proste!

System 1-3-2-6

Pierwszy system nazywany jest systemem rosnącej progresji, który zakłada wygrane cztery razy z rzędu. Niestety system jest zaliczany do krótkotrwałych bowiem po dłuższym czasie najprawdopodobniej wygrane będą na korzyść bukmachera. Oczywiście jest to świetny system na szybkie i skuteczne wygrane. Ten system jest wyjątkowy ze względu na fakt iż ryzykując tylko dwoma jednostkami, pewnego zysku jest aż dziesięć jednostek, co oferuje tylko tego typu system obstawiania.

W pierwszym zakładzie wystawiamy tylko jedną jednostkę, w wypadku wygranej obstawiamy drugi raz, dwie kolejne jednostki z czego otrzymamy podczas wygranej trzy jednostki. W wypadku kolejnej wygranej zabieramy cztery jednostki stawiając kolejne dwie w czwartym zakładzie. Wygrywając czwarty zakład zyskasz łącznie 12 jednostek z czego 10 będzie wyłącznie czystym zyskiem.

W przypadku przegranej w pierwszym zakładzie stawiamy kolejne dwie jednostki na następny zakład żeby wygrać sumę którą utraciliśmy na samym początku gry. W wypadku wygranej pierwszego zakładu a przegranej następnego, tracimy dwie jednostki dlatego wypada postawić w następnym zakładzie więcej aby kwota się również zwróciła.
My wiemy jak stawiać zakłady.

System Fortuna

Aby mieć prawdziwy zysk z tego systemu, najlepiej aby kurs zaczynał się od 1.55 do 1.80, w wypadku kwoty podwojonej od 1.80 do 2.40! Pierwszy system jest przeznaczony dla 4 zakładów a drugi dla 5.

System na 4 zakłady


1. 1 x2 1 x2 pierwszy kupon
2. x2 1 x2 1 drugi kupon
3. x2 x2 1 1 trzeci kupon
4. 1 1 x2 x2 czwarty kupon
5. x2 1 1 x2 piąty kupon
6. 1 x2 x2 1 szósty kupon

System na 5 zakładów


1. 1 x2 x2 1 x2 pierwszy kupon
2. x2 1 1 x2 1 drugi kupon
3. 1 x2 1 x2 x2 trzeci kupon
4. x2 x2 x2 1 1 czwarty kupon
5. 1 1 x2 x2 x2 piąty kupon
6. x2 x2 1 x2 1 szósty kupon

System Martingale

System Martingale jest starym systemem, jednak sprawdzonym w wielu sytuacjach, jednak żeby go użyć i wyciągnąć na prawdę dobrą sumę wypada aby kurs był minimalnie równy liczbie 2.00.

Pierw rozpoczynamy od gry za jedną jednostke, jeśli wygramy, stawiamy kolejną jednostke, jeśli przegramy stawiamy swój zakład. System ma główny zamysł aby obstawiać cały czas to samo, bowiem któregoś razu trafimy na nasz szczęśliwy los i wszystko się nam zwróci.

System Martingale jest dla osób które lubią ryzykować i posiadają bardzo wysoki depozyt ze względu na to że prawdopodobnie dużo trzeba będzie wpakować pieniędzy aby ten system cokolwiek nam zwrócił, czasami zdarza się że suma nie przekracza nawet stawki którą zainwestowaliśmy w system.

czytaj więcej