Systemy obstawiania

– to jest proste!System 1-3-2-6

Systemy System MartingalePierwszy system nazywany jest systemem rosnącej progresji, który zakłada wygrane cztery razy z rzędu. Niestety system jest zaliczany do krótkotrwałych bowiem po dłuższym czasie najprawdopodobniej wygrane będą na korzyść bukmachera. Oczywiście jest to świetny system na szybkie i skuteczne wygrane. Ten system jest wyjątkowy ze względu na fakt iż ryzykując tylko dwoma jednostkami, pewnego zysku jest aż dziesięć jednostek, co oferuje tylko tego typu system obstawiania.

W pierwszym zakładzie wystawiamy tylko jedną jednostkę, w wypadku wygranej obstawiamy drugi raz, dwie kolejne jednostki z czego otrzymamy podczas wygranej trzy jednostki. W wypadku kolejnej wygranej zabieramy cztery jednostki stawiając kolejne dwie w czwartym zakładzie. Wygrywając czwarty zakład zyskasz łącznie 12 jednostek z czego 10 będzie wyłącznie czystym zyskiem.

W przypadku przegranej w pierwszym zakładzie stawiamy kolejne dwie jednostki na następny zakład żeby wygrać sumę którą utraciliśmy na samym początku gry. W wypadku wygranej pierwszego zakładu a przegranej następnego, tracimy dwie jednostki dlatego wypada postawić w następnym zakładzie więcej aby kwota się również zwróciła.

My wiemy jak stawiać zakłady.

System Fortuna

Aby mieć prawdziwy zysk z tego systemu, najlepiej aby kurs zaczynał się od 1.55 do 1.80, w wypadku kwoty podwojonej od 1.80 do 2.40! Pierwszy system jest przeznaczony dla 4 zakładów a drugi dla 5.

System na 4 zakłady

 1. 1 x2 1 x2 pierwszy kupon
 2. x2 1 x2 1 drugi kupon
 3. x2 x2 1 1 trzeci kupon
 4. 1 1 x2 x2 czwarty kupon
 5. x2 1 1 x2 piąty kupon
 6. 1 x2 x2 1 szósty kupon

System na 5 zakładów

 1. 1 x2 x2 1 x2 pierwszy kupon
 2. x2 1 1 x2 1 drugi kupon
 3. 1 x2 1 x2 x2 trzeci kupon
 4. x2 x2 x2 1 1 czwarty kupon
 5. 1 1 x2 x2 x2 piąty kupon
 6. x2 x2 1 x2 1 szósty kupon

System Martingale

System Martingale jest starym systemem, jednak sprawdzonym w wielu sytuacjach, jednak żeby go użyć i wyciągnąć na prawdę dobrą sumę wypada aby kurs był minimalnie równy liczbie 2.00.

Pierw rozpoczynamy od gry za jedną jednostke, jeśli wygramy, stawiamy kolejną jednostke, jeśli przegramy stawiamy swój zakład. System ma główny zamysł aby obstawiać cały czas to samo, bowiem któregoś razu trafimy na nasz szczęśliwy los i wszystko się nam zwróci.

System Martingale jest dla osób które lubią ryzykować i posiadają bardzo wysoki depozyt ze względu na to że prawdopodobnie dużo trzeba będzie wpakować pieniędzy aby ten system cokolwiek nam zwrócił, czasami zdarza się że suma nie przekracza nawet stawki którą zainwestowaliśmy w system.