Harmonogram wypłat automatów

Przed rozpoczęciem gry gracz musi zrozumieć funkcje i wypłaty oferowane przez grę na automacie. Niektóre jackpoty i inne wypłaty mogą zostać uruchomione tylko podczas gry z maksymalnym zakładem, dlatego dobrze jest przeczytać harmonogram wypłat przed rozpoczęciem gry.

Rozumiejąc harmonogramy wypłat z automatu, można poznać symbole, które oferują ogromną wypłatę oraz liczbę symboli, które należy uruchomić, aby uruchomić wypłatę. Większość automatów online pokazuje harmonogram wypłat na każdym automacie, ale nie przedstawia wszystkich kombinacji wypłat. Automat do gry wideo przedstawia tylko najwyższe wypłaty i symbole. Aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące wypłat, koniecznie https://casinoonline777.pl/slottica/ przeczytaj recenzję automatu do gry.

gracz może

Niektóre recenzje online zawierają szczegółowe informacje o wypłatach, a większość automatów do gier oferuje ponad 20 kombinacji wypłat. Jednak większość automatów z 5 bębnami oferuje ekran dodawania, który określa harmonogram wypłat, a jedyny problem pojawia się, gdy gracz wybiera 3-bębnowy / klasyczny automat, który pokazuje harmonogram wypłat na tym samym ekranie, co automat, na którym będzie nie zawierają wszystkich szczegółów. Rozumiejąc harmonogram wypłat, gracz może wiedzieć, czy najwyższy jackpot jest uruchamiany przy maksymalnym zakładzie, możesz po prostu uruchomić jackpot poprzez aktywację całej linii, czy też jest on uruchamiany na aktywnej linii.

Harmonogram zapłat pokaże liczbę monet uruchomionych po trafieniu odpowiednio 2, 3, 4 i 5 pasujących symboli. Harmonogram zapłat dostarczy również informacji o symbolu rozproszenia, jeśli oferuje wartość mnożnika. Symbol rozproszenia jest zwykle wyświetlany u dołu harmonogramu wypłat i pokazuje wartość mnożnika przyznaną po trafieniu 2, 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia w dowolnym miejscu na rolkach. W większości automatów online symbole rozproszone są oznaczone jako „rozproszone”.

Inni producenci automatów do gier ułatwiają graczom sprawdzanie wypłat za każdy symbol. Użytkownik może po prostu kliknąć dowolny symbol pokazany na ekranie, co ujawnia wypłaty za ten konkretny symbol. Jeśli jednak symbol nie jest wyświetlany na ekranie, gracz może alternatywnie kliknąć link „harmonogram wypłat”, aby wyświetlić wszystkie symbole i ich wypłaty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *